אתר בשמחה | הרב מרדכי רוטנשטיין מודעות גאולה זוגיות התמודדות

סמינרים סדנאות ושיעורים

חזרה

סוף שבוע של : "אור הקדוש ברוך הוא"

 

סוף שבוע של אור הקדוש ברוך הוא

למעלה משישים איש השתתפו בסוף שבוע של גאולה במלון כינר בטבריה.

הסמינר נערך ע"י עמותת "מודעות בעידן הגאולה" נמסר ע"י הרב מרדכי רוטנשטיין ונוהל ע"י הרב עמיר בוטנרו ונעזר בסיוע ותמיכה של אסף לוין.

במהלך של סדנא מתמשכת החל מיום חמישי בערב אור ל-י"א ניסן ובמהלך יום שישי ושבת הגדול, נחשפו המשתתפים למימד חדש של תודעה השייך לתקופתנו כפי שמתבאר מתוך שיחות ומאמרים מוגהים של הרבי מלך המשיח מהשנים תנש"א,תשנ"ב.

הסדנא כללה ספקטרום רחב של משתתפים. החל מאנשים שעדיין אינם מקפידים על שמירת מצוות , חסידי פולין ואף חסדי חב"ד. עם סיומה של הסדנא הייתה אצל כל המשתתפים חוויה משותפת של תחושת התעלות והתעוררות לאחר שנחשפו לזווית ראיה חדשה אשר העניקה כלים חדשים, כיצד להתמודד עם הרגעים האחרונים טרם התגלותה של הגאולה . כיצד ואיך לפעול על מנת להמשיך את הגאולה אל תוך חיינו.

 שעה ארוכה לאחר צאת השבת נשארו כולם להתוועד ולחלוק חוויות כאילו ממאנים להיפרד, מתוך תחושה של אחדות והתעוררות עמוקה לקראת הגאולה וכמיהה להמשכיות מתוך אמונה והכרה בהתגלות הקרובה.

למעלה משלושים משפחות על ילדיהן נהנו ממהלך מאורגן ותכליתי ששילב רוחניות וגשמיות ברמה גבוהה, כהדגמה כיצד ממשיכים את ה-א לתוך ה-גולה ובפשיטות מתמזגים אם ה- גאולה.ההזמנה שנמסרה למשתתפים לקראת הסמינר בשבת הגדול בכינר.
 
בס"ד


פוקחים עיניים בעידן של גאולה.

שלום וברכה,

באחת הפעמים שהייתה לבעל שם טוב עליית נשמה להיכלו של משיח, הוא שאל את משיח: "מתי תתגלה ותבוא לגאול את העולם?". התשובה שקיבל העציבה אותו מאד, שכן המשיח ענה לו: "אתגלה רק כאשר יפוצו מעיינותיך חוצה".

משמעות התשובה של משיח היא שהוא יתגלה אך ורק כשאנשים פשוטים, כערכנו, יעסקו בחוכמה הפנימית והעמוקה ביותר – חכמת הנסתר - אותה למד הבעל שם טוב בעצמו מאחיה השילוני.

למעלה ממאתיים וחמישים שנה חלפו והנה הגיע היום המיוחל – היום. ממש היום, המעיינות של הבעל שם טוב פורצים החוצה בעוצמה וללא הגבלה. והדבר בא לידי ביטוי בדבריו של הרבי מליובאוויטש אשר הכריז שהעולם בו אנו חיים נמצא כבר בעידן הגאולה.

הגלות היחידה כיום היא הגלות הפנימית של כל אחד מאתנו.

עמותת "עידן הגאולה" קמה על מנת לפרסם את בשורת הגאולה, להחדיר אותה לתוך המציאות של חיי היום יום ולתת את הכלים להשתחרר מהגלות הפנימית בה אנו נתונים.

המטרה שלנו היא להפוך את הגאולה ממושג ערטילאי וגבוה למציאות מוחשית בתוכה אנחנו חיים ומתפקדים בכל תחום ובכל מימד - בפרנסה, בזוגיות, במשפחה וכו'.

משיח נמצא בתוך כל אחת ואחד מאתנו (!) הוא מחכה בקוצר רוח שאנחנו נתגלה ונאיר את המציאות ואת העולם באור של אהב"ה (אור הקדוש ברוך הוא).

עמותת "עידן הגאולה" שמה לה למטרה לתת את הכלים אשר בעזרתם ניתן לפגוש את המימד האלוקי הפלאי, המאיר כבר בעולם, ולגלות את העוצמות הרוחניות והמעשיות של משיח אשר טמונות בתוך כל אחד ואחת מאתנו.

מה משמעות הבשורה כי העולם בגאולה?! איך לגלות שהילדים שלנו הם המורים הכי טובים שפגשנו?! אם העולם בגאולה,מדוע הכול נראה חשוך ואפל?! כיצד פוקחים את העיניים?! כיצד משתחררים מהכיווצים הנפשיים המגבילים וחונקים את יכולותינו הנעלמים שאכן הם בנו קיימים?! איך מגלים שקשיי הזוגיות והפרנסה הם הזדמנות נפלאה לפגוש אהבה ושפע שעד עכשיו אפילו לא חלמנו עליהם?!

אנחנו מזמינים אותך להיות שותף ולחשוף ביחד איתנו את התשובות לשאלות אלה ולעוד שאלות רבות אחרות בדרך לגלות את סודות היקום והקיום ע"פ שיחותיו, מאמריו ומשנתו הסדורה של הרבי מליובאוויטש.

יחד נגלה שהניסיונות והקשיים שאנחנו חווים הם הזדמנות נפלאה להתנוסס ולהתעצם וכי בתוך הנגע הכואב עצמו מסתתר עֹנג נפלא. כל זאת פועלת העמותה ע"י מערך סדנאות. חוגי בית, סופי שבוע, וכן הקמת מדרשיה, למהלך זה אנו מזמנים אתכם להיות שותפים.


הרבה אהבה, שנזכה לראות בתוך כל הצלחה את הברכה הנפלאה.

גלריית תמונות

אסף לוין עם עמיר בוטנרו
אסף לוין עם עמיר בוטנרו
במהלך אחד השיעורים
במהלך אחד השיעורים

צור קשר

שם פרטי*:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:
טלפון*:
כתובת:
הערות:

חזרה

אתר בשמחה | הרב מרדכי רוטנשטיין מודעות גאולה זוגיות התמודדות
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד