אתר בשמחה | הרב מרדכי רוטנשטיין מודעות גאולה זוגיות התמודדות

מאמרים נוספים:

מדוע אני תמיד מתלוננת?

מאז, הבעל - הן בצבא, הן כבעלה של אשתו והן בעבודתו - כל כך שמח להרתם לכל מבצע בו יכולים להיעזר בו, כל זאת בשמחה והתלהבות תוך כדי שמרגיש כי הוא מממש עצמו בפעולותיו. סיבת עצבות האם: כילדה קטנה, היתה בת במשפחה ברוכת ילדים, הוריה היו אנשים קשי יום שלא יכלו להתפנות על מנת להתייחס לילדים עקב טרדתם לפרנס את המשפחה. כילדה, היתה ילדה עדינה, רגישה וחכמה.

"הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות"

"הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות" תיאור מקרה: זוג, הנמצא באמצע שנות החיים, הגיעו להדרכה בנוגע לבנם בן העשרים. תלונתם היתה כי בנם, החל מגיל 15, החל לשנות את דפוסי התנהגותו בבית. מילד טוב וממושמע הפך לילד חצוף ובלתי נסבל בהנהגותיו,

מדוע בעלי מזלזל בי?

אישה צעירה כבת 27 פנתה לייעוץ לאחר שהוריה יצרו עימה קשר, יום לאחר החג בו התארחו אצלה ואצל בעלה, והסבו את תשומת ליבה ליחס המזלזל ו -"הלא מכבד" של בעלה כלפיה. למעשה הם לא חידשו לה דבר; היא כבר חיה איתו שלוש שנים וחשה את יחסו כלפיה מדי יום, ולמרות הכול בשיחה עם הוריה קיבלה עידוד לפנות ולבקש עזרה. יחסו הלא מתחשב החל כבר זמן קצר לאחר החתונה, כאשר היה חוזר בלילות בשעות מאוחרות ולא מקובלות.

האם אנחנו מזמינים את הקשיים?

אישה צעירה כבת 27 פנתה לייעוץ לאחר שהוריה יצרו עימה קשר, יום לאחר החג בו התארחו אצלה ואצל בעלה, והסבו את תשומת ליבה ליחס המזלזל ו -"הלא מכבד" של בעלה כלפיה.
אתר בשמחה | הרב מרדכי רוטנשטיין מודעות גאולה זוגיות התמודדות
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד